می‌توان گفت به جام جهانی صعود کرده‌ایم

26/آبان/1400 اخبار بدون دیدگاه

می‌توان گفت به جام جهانی صعود کرده‌ایم : بیژن ذوالفقارنسب در مورد پیروزی 3 بر صفر تیم ملی مقابل سوریه اظهار داشت: به نظرم یکی از بازی‌های خوب تیم ملی را در این دوره از مسابقات شاهد بودیم. در همه خطوط بازیکنان خیلی آماده ظاهر شدند، به خوبی وظایف‌شان را انجام دادند و همبستگی خوبی در تیم شاهد بودیم. تیم سوریه را هم کنترل کردیم، تحت فشار قرار دادیم و به راحتی هم به این تیم گل زدیم. در واقع یکی از بهترین بازی‌های تیم ملی را در این دوره شاهد بودیم.

مربی اسبق تیم ملی در مورد تعویض‌هایی که در نیمه دوم انجام شد، اظهار داشت: وقتی تیم مسلط به حریف است مربی بازیکنان خوبی که روی نیمکت دارد را هم به میدان می آورد تا به آنها فرصت بازی داده شود که در این مسابقه سرمربی چنین کرد و همه بازیکنانی که در میدان حاضر شدند خوب بازی کردند.

می‌توان گفت به جام جهانی صعود کرده‌ایم

ذوالفقارنسب در مورد اینکه می‌توانیم بگوییم به جام جهانی صعود کرده‌ایم، اظهار داشت: بله، به جام جهانی صعود کرده‌ایم اما چهار بازی دیگر باقی مانده است که باید شخصیت و انضباط تیمی را در این دیدارهای باقیمانده رعایت کنیم. باید در بازی‌های باقیمانده سالم و پاک بازی کنیم و در مسابقه جدیت داشته باشیم.باید به همه حریفان احترام بازی بگذاریم و بهترین بازی‌هایمان را در چهار مسابقه باقیمانده انجام بدهیم. نباید حریفان و بازی‌های باقیمانده را ساده تلقی کنیم. بازیکنان نباید رفتار غیر ورزشی در این چهار بازی انجام بدهند زیرا اکنون همه نگاه‌ها به تیم ملی کشورمان است که با اقتدار در این بازی‌ها حضور پیدا کرده‌ است.

 

آموزش فوتبال حرفه‌ای در گرگان

فوتبال پرطرفدار ترین ورزش دنیاست و به همین دلیل جوانان و نوجوانان زیادی به دنبال آموزش فوتبال، آموزش دروازه بانی فوتبال و ... می باشند. همچنین یکی از جذابیت‌های این رشته ورزشی آن است که از پیر و جوان طرفدار آن هستند و زمان بسیاری را صرف آموزش فوتبال و تماشای آن می‌کنند.

علاقمندان به این ورزش می توانند پس از یادگیری در باشگاه ها مشغول شوند و به صورت حرفه ای شروع به بازی کنند. اگر شما می خواهید در این رشته فعالیت کنید و مهارت کافی را بدست آورید و به دنبال بهترین مربی خصوصی فوتبال در گرگان هستید پلتفرم مدرسیاب را دنبال کنید.

مدرس یاب یک پلتفرم جامع آموزشی است که مدرسان و آموزشگاه ها را معرفی می کند. یک منبع جامع که همه ی مدرسان و آموزشگاه های گرگان را در یک جا جمع کرده تا مخاطبان براحتی درهر رشته ی آموزشی بتوانند مدرس و آموزشگاه مورد نظر خود را پیدا کنن و از این خدمات استفاده کنن.(این روش باعث صرفه جویی در زمان می شود چرا که براحتی به بیشترین مدرسان و آموزشگاه ها در یک مکان دسترسی داریم، و همچنین دیگر نیاز نیست برای هر آموزشی جاهای مختلف را برای پیدا کردن مدرس و آموزشگاه در رشته مورد نظر جستجو کنیم )

 

برچسب ها: بهترین مربی خصوصی فوتبال آموزش فوتبال حرفه‌ای در گرگاندیدگاه
دیدگاه شما :