رتبه های برتر کنکور سراسری در کردستان تجلیل شدند

24/آبان/1400 اخبار بدون دیدگاه

 رتبه های برتر کنکور سراسری در کردستان تجلیل شدند : اولین همایش تجلیل از دانش آموزان و رتبه های برتر کنکور ۱۴۰۰ استان کردستان با حضور تعدادی مدیران دستگاه های اجرایی استان در سینما بهمن سنندج برگزار شد.

در این همایش، از ۷۳ نفر رتبه های برتر زیر ۱۰۰۰ کنکور سراسری سال ۱۴۰۰ ، با اهدای لوح و هدایایی تجلیل به عمل آمد و بانک مسکن نیز با اهدای ۱۰ عدد تبلت از ۱۰ دانش آموزان نمونه استان تقدیر کرد.

همچنین در این مراسم ثریا مطهرنیا به عنوان ۱۰ معلم برتر دنیا و امید رحمتی به عنوان دو درصد دانشمند تاثیرگذار دنیا با ارسال پیام ویدیویی از دانش آموزان برتر استان به دلیل کسب رتبه های برتر کشوری تجلیل کردند و در ادامه مسئولین برگزاری این همایش نیز از افتخار آفرینی این دو نخبه علمی استان تجلیل و قدردانی بعمل آوردند.

 رتبه های برتر کنکور سراسری در کردستان تجلیل شدند

لازم بذکر است میثاق نامه این همایش برای اولین بار برای ایجاد حس تعهد و تعلق نسبت به توسعه استان و خدمت به مردم، توسط دانش آموزان و برترینهای کنکور امضاء شد و به پیشنهاد دکتر محسن فتحی نماینده مردم شریف سنندج، دیواندره و کامیاران بانک اطلاعاتی این نخبه ها در راستای رصد و شناسایی نیازمندیهای نخبه های کنکوردر طول دوران تحصیل و پی گیری آن از طریق مسولیین ذیربط استان تشکیل می شود.

گفتنی است در ادامه این همایش، موسسه ایده پردازان فرهنگ شهروندی، سید انور رشیدی شهردار سنندج و دکتر محسن فتحی نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران از اداره کل ورزش و جوانان، حوزه هنری،اداره آموزش و پرورش ناحیه یک سنندج، کمیسیون هماهنگی بانک های استان و بانک های ملی، مسکن، صادارت و کشاورزی به عنوان دستگاه های اجرایی نمونه در حوزه مسئولیت اجتماعی و حمایت از توسعه و جوانان استان تقدیر به عمل آمد.

در راستای تجلیل از  برترین های کنکور سال ۱۴۰۰ سایر شهرهای استان، مراسم های مشایهی در ادارات آموزش و پرورش شهرستان های استان با حضور مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان توسط موسسه ایده پردازان فرهنگ شهروندی و با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار خواهد شد.

دبیر فیزیک کنکور در گرگان

برای موفقیت در فیزیک کنکور نظام جدید و کسب درصد بالا در این درس مهم باید سعی کنید با یک استاد و معلم خصوصی فیزیک خوب کلاس داشته باشید. قبل از هماهنگ کردن کلاس و شروع کلاس ها به خوبی تحقیق کنید تا مطمئن شوید یک استاد و معلم خوب را انتخاب کرده اید. در هر صورت، اگر قصد دارید از کلاس های خصوصی فیزیک برای موفقیت در کنکور استفاده کنید باید مطمئن شوید که یک معلم مجرب و موفق را انتخاب کرده اید. در همین سایت مدرسیاب برای تمامی اساتید مشخصات کامل و سوابق تدریس و رزومه کاری ارائه شده است و می توانید با آگاهی کامل استاد مد نظر خودتان را انتخاب نمائید. همچنین، قیمت کلاس های تدریس خصوصی فیزیک و شماره تماس مستقیم اساتید هم ارائه شده است. بسیاری از مدرسین نظرات شاگردهای قبلی و فیلم نمونه تدریس هم ارائه نموده اند و این موارد می تواند به شما در انتخاب یک دبیر فیزیک کنکور در گرگان نظام جدید کمک کند

مدرس یاب یک پلتفرم جامع آموزشی است که مدرسان و آموزشگاه ها را معرفی می کند. یک منبع جامع که همه ی مدرسان و آموزشگاه های گرگان را در یک جا جمع کرده تا مخاطبان براحتی درهر رشته ی آموزشی بتوانند مدرس و آموزشگاه مورد نظر خود را پیدا کنن و از این خدمات استفاده کنن.(این روش باعث صرفه جویی در زمان می شود چرا که براحتی به بیشترین مدرسان و آموزشگاه ها در یک مکان دسترسی داریم، و همچنین دیگر نیاز نیست برای هر آموزشی جاهای مختلف را برای پیدا کردن مدرس و آموزشگاه در رشته مورد نظر جستجو کنیم )

 

برچسب ها: دبیر فیزیک کنکور در گرگان تدریس خصوصی فیزیکدیدگاه
دیدگاه شما :