تابستان طولانی والیبال ایران در سال پرکار ۱۴۰۱

26/آبان/1400 اخبار بدون دیدگاه

تابستان طولانی والیبال ایران در سال پرکار ۱۴۰۱ : فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) و کنفدراسیون والیبال آسیا (AVC) برنامه مسابقات سال ۲۰۲۲ شامل ۱۷ رویداد والیبال سالنی است را اعلام کردند که برنامه زمان بندی این مسابقات سال پرکار به ویژه در قصل تابستان را برای والیبال ایران رقم خواهد زد و نمایندگان کشورمان در ۱۳ مسابقه از ۱۷ رویداد والیبال دنیا حضور پیدا می‌کنند و با رقبای خود پیکار خواهد کرد که هشت دوره از ۱۳ رویداد مذکور در تابستان ۱۴۰۱ خواهد بود.

رقابت‌های سال ۲۰۲۲ برای والیبال ایران با مسابقات قهرمانی باشگاه‌های زنان آسیا به میزبانی تایلند از ۱۱ الی ۱۸ اردیبهشت‌ماه سال آینده آغاز خواهد شد و با شرکت تیم ملی ایران در بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ (۱۹ شهریور تا سوم مهرماه سال ۱۴۰۱) به پایان خواهد رسید.

قهرمانی مردان جهان ۲۰۲۲ در روسیه، لیگ ملت‌ها والیبال مردان و بازی‌های آسیایی چین سه رویداد مهم تیم ملی بزرگسالان ایران در سال آینده است.

تابستان طولانی والیبال ایران در سال پرکار ۱۴۰۱

همچنین مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا از دیگر رویدادهای پیش روی والیبال ایران در دو گروه مردان و زنان است. این رقابت‌ها سال ۲۰۲۰ به دلیل شیوع کرونا برگزار نشد و قاره آسیا در سال ۲۰۲۲ دوباره شاهد از سرگیری این مسابقات خواهد بود.

جمهوری اسلامی ایران در سال ۲۰۲۲ میزبان دو رویداد والیبالی نیز هست که قهرمانی نوجوانان پسر آسیا به میزبانی اصفهان و قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا در ارومیه برگزار خواهد شد. حضور شایسته در این مسابقات و کسب سهمیه جهانی از جمله اهداف والیبال ایران در سال ۲۰۲۲ است.

جام کنفدارسیون والیبال مردان و زنان آسیا و قهرمانی باشگاه‌های زنان آسیا از دیگر رویدادهای پیش روی والیبال ایران در سال آینده است.

با توجه به درخواست کشورهای متعدد برای حضور در رقابت‌های قهرمانی مردان و زنان آسیا، در سال ۲۰۲۲ برای انتخاب تعدادی از تیم‌ها مسابقات زیر گروه لیگ ملت‌های آسیا برگزار خواهد شد و تیم‌های ملی مردان و زنان ایران بدون حضور در این رقابت‌ها و بر اساس رده‌بندی آسیا در مرحله نهایی قهرمانی قاره کهن شرکت می‌کنند.

تقویم مسابقات والیبال سال ۲۰۲۲ به شرح زیر است :

(میزبان برخی رویدادها هنوز مشخص نشده است)

قهرمانی باشگاه‌های زنان آسیا: ۱۱ الی ۱۸ اردیبهشت‌ماه به میزبانی تایلند

قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا: ۲۵ اردیبهشت‌ماه تا اول خردادماه (ایران – ارومیه)

لیگ ملت‌های والیبال زنان: ۱۰ خردادماه الی ۲۶ تیرماه

قهرمانی نوجوانان دختر آسیا: ۱۶ تا ۲۳ خردادماه به میزبانی تایلند

لیگ ملت‌های والیبال مردان: ۲۰ خردادماه تا ۲ مردادماه

قهرمانی نوجوانان پسر آسیا: ۲۴ تا ۳۱ مردادماه به میزبانی ایران در اصفهان

زیر گروه لیگ ملت‌ها: ۵ الی ۹ مردادماه

قهرمانی جوانان دختر آسیا: ۱۳ تا ۲۰ تیرماه به میزبانی چین

زیر گروه لیگ ملت‌های زنان آسیا: ۳ تا ۱۰ مردادماه به میزبانی هنگ‌کنگ

جام کنفدراسیون مردان آسیا: ۱۶ تا ۲۳ مردادماه

جام کنفدراسیون زنان آسیا: ۳۰ مردادماه تا ۶ شهریورماه به میزبانی فیلیپین

قهرمانی جوانان پسر آسیا: اول تا ۸ شهریورماه به میزبانی بحرین

قهرمانی مردان جهان: ۴ تا ۲۰ شهریورماه به میزبانی روسیه

بازی‌های آسیایی: ۱۹ شهریورماه تا ۳ مهرماه به میزبانی چین

قهرمانی زنان جهان: اول تا ۲۳ مهرماه به میزبانی مشترک لهستان و هلند

زیرگروه لیگ ملت‌های مردان آسیا: ۱۰ تا ۱۷ مهرماه به میزبانی قزاقستان

قهرمانی باشگاه‌های جهان (زنان و مردان): ۱۴ تا ۲۷ آذرماه

آموزش تخصصی والیبال در گرگان

والیبال از جمله ورزشهایی است که می توان آن را در تمام سطوح سنی انجام داد. فواید ورزش والیبال برای نوجوانان، زنان و حتی کودکان اثبات شده‌ و بسیار موردتوجه قرار دارد.انجام ورزش والیبال به‌ طور منظم و برای ۴۵ دقیقه در هر مرتبه، روشی عالی برای بهبود قدرت و سلامتی بدن است. برای پیدا کردن بهترین آموزشگاه تخصصی والیبال در گرگان پلتفرم مدرسیاب را دنبال کنید .

مدرس یاب یک پلتفرم جامع آموزشی است که مدرسان و آموزشگاه ها را معرفی می کند. یک منبع جامع که همه ی مدرسان و آموزشگاه های گرگان را در یک جا جمع کرده تا مخاطبان براحتی درهر رشته ی آموزشی بتوانند مدرس و آموزشگاه مورد نظر خود را پیدا کنن و از این خدمات استفاده کنن.(این روش باعث صرفه جویی در زمان می شود چرا که براحتی به بیشترین مدرسان و آموزشگاه ها در یک مکان دسترسی داریم، و همچنین دیگر نیاز نیست برای هر آموزشی جاهای مختلف را برای پیدا کردن مدرس و آموزشگاه در رشته مورد نظر جستجو کنیم )

برچسب ها: آموزش تخصصی والیبال در گرگان بهترین آموزشگاه تخصصی والیبال در گرگاندیدگاه
دیدگاه شما :