آموزش تخصصی نقاشی سیاه قلم در گرگان

21/مهر/1400 وبلاگ بدون دیدگاه

آموزش تخصصی نقاشی سیاه قلم در گرگان : یکی دیگر از جذاب ترین تکنیک های نقاشی که بسیار مورد استقبال و توجه قرار می گیرد سیاه قلم می باشد. می توان گفت که تکنیک نقاشی سیاه قلم یکی از بهترین تکنیک ها برای شروع اصولی نقاشی و ورود به دنیای جذاب هنرهای تجسمی ، زیرا هنرجو به راحتی با آن ارتباط برقرار می کند. در دوره آموزش طراحی سیاه قلم هنرجویان نحوه صحیح به دست گرفتن قلم را می آموزند.اگر به یادگیری تکنیک نقاشی سیاه قلم به درستی و زیر نظر متخصصان این حوزه فکر می کنید ، باید به یک آموزشگاه معتبر و حرفه ای در این زمینه مراجعه کنید.

موسسه مدرسیاب لیستی از بهترین آموزشگاه های خصوصی نقاشی سیاه قلم در گرگان را تهیه کرده است ، تا با مراجعه به پروفایل آموزشگاه مورد نظر بتوانید با خدمات آن ها آشنایی پیدا کرده و با مقایسه آنها با یکدیگر به آموزشگاه مورد نظر خود براحتی دسترسی پیدا کنید.

مدرس یاب یک پلتفرم جامع آموزشی است که مدرسان و آموزشگاه ها را معرفی می کند. یک منبع جامع که همه ی مدرسان و آموزشگاه های گرگان را در یک جا جمع کرده تا مخاطبان براحتی درهر رشته ی آموزشی بتوانند مدرس و آموزشگاه مورد نظر خود را پیدا کنن و از این خدمات استفاده کنن.(این روش باعث صرفه جویی در زمان می شود چرا که براحتی به بیشترین مدرسان و آموزشگاه ها در یک مکان دسترسی داریم، و همچنین دیگر نیاز نیست برای هر آموزشی جاهای مختلف را برای پیدا کردن مدرس و آموزشگاه در رشته مورد نظر جستجو کنیم )

 

آموزش تخصصی نقاشی سیاه قلم در گرگان

هنرجویانی که برای یادگیری تکنیک سیاه قلم شروع به کار می کنند باید در ابتدا تمریناتی برای تقویت دست در طراحی و تمرین های هاشورزدن را بگذرانند تا آماده طراحی فرمی شوند سپس اصول طراحی حرفه ای با تکنیهای مداد ، مداد کنته و تکنیکهای زغال آموزش داده میشود .در این تکنیک هنرجو با طیف رنگ های خاکستری و مشکی سروکار دارد و خود را از ابتدا درگیر رنگ سازی های بیشمار نقاشی رنگ و روغن نمی کند .
این باعث می شود تمرکز هنرجو روی سایه روشن خطوط و ترکیب بندی کار بیشتر باشد و به این شکل با این تمرکز به راحتی یک نقاشی زیبا را خلق کند . این دوره توسط اساتید حرفه ای و با تجربه بصورت صد در صد عملی برگزار می گردد و در صورت عدم یادگیری، امکان بازآموزی رایگان و تجدید دوره برای افراد وجود داشته و پشتیبانی نامحدود از آنها صورت می گیرد.

آموزش آنلاین و مجازی نقاشی سیاه قلم

نقاشی سیاه قلم به آرامش و حوصله نیاز دارد، اگر از دیدن طراح ‌های سیاه و سفید لذت می‌برید و می‌خواهید خودتان دستی در این کار داشته باشید و طراحی کنید، یا اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که تا یک مداد یا خودکار به دست‌تان می‌رسد، شروع به طرح کشیدن روی کاغذ می‌کنید، طراحی سیاه قلم را هر چه سریع‌تر آغاز کنید تا با لذت و آرامشی که در آغاز، حین و اتمام طرح‌تان به دست می‌آورید، دنیای جدیدی به رویتان باز شود.

نکته مهم و ضروری در انتخاب آموزشگاه برای گذراندن دوره های مهارتی دارا بودن مجوز از سازمان فنی حرفه ای کشور می باشد. دلیل اصلی اینست که متاسفانه برخی از اموزشگاه هایی که غیر قانونی و اصطلاحا زیر پله ای هستند بدون نظارت هیچ ارگان رسمی اقدام به برگزاری دوره می نمایند و عموما از کاراموزان کلاه برداری میکنند چراکه اگر این آموزشگاه ها صلاحیت و شرایط لازم را داشتند توسط سازمان فنی حرفه ای کشور مورد تایید قرار گرفته و برای آنها پروانه تاسیس صادر می شد.

هزینه کلاس خصوصی نقاشی سیاه قلم در گرگان

هزینه تدریس خصوصی نقاشی سیاه قلم با توجه به تجربه و سابقه مدرس ، مدرک تحصیلی ، روش تدریس  و … بستگی دارد و بهترین راه این می باشد که شما از طریق شماره تماس های موجود در سایت با مدرسان مربوطه تماس حاصل نمایید تا آنها بعد از صحبت با شما و اطلاع از شرایط شما قیمت یا هزینه تدریس خصوصی را به شما اعلام نمایند.اما درکل با توجه به کیفیت بالای دوره ها و کلاس های ما، هزینه هایی که ما به شما اعلام می نماییم قطعا مناسب و منصفانه خواهد بود.
با شروع طراحی سیاه قلم و به خصوص طراحی چهره، در برخوردتان با انسان‌های دیگر اولین چیزی که توجه‌تان را جلب می‌کند، خطوط صورت‌شان است.
خطوطی که اگرچه برای دیگران عادی است، اما در نگاه شما به عنوان یک طراح چهره، حکایت بسیار دارد  که در نهایت با مداد، ذغال یا کنته، آن خطوط را به همراه تمام احساس‌تان به تصویر می‌کشید.

 

برچسب ها: کلاس خصوصی نقاشی سیاه قلم در گرگان آموزش تخصصی نقاشی سیاه قلم در گرگان آموزش آنلاین و مجازی نقاشی سیاه قلم آموزشگاه های خصوصی نقاشی سیاه قلم در گرگان طراحی سیاه قلمدیدگاه
دیدگاه شما :